WEB-STUDIJA – kas tas ir un kā tā darbojas?

Salīdzinoši brīvs grafiks – Jums nav nepieciešams nākt uz darbu katru dienu agri no rīta. Un pirmdien jūs varat gulēt ilgāk.
Radošums – Jūs izveidojat produktu, kas cilvēkiem ir nepieciešams. No nekā izveidojas amizanta mājas lapa.

Pievilcīgs bizness, vai ne?
Galu galā, jūs varat kontrolēt darba procesus no jebkuras vietas un jums nav nepieciešams būt piesaistītam vienai darba vietai.

Papildus šiem plusiem ir viens skaidrs pozitīvs aspekts – lai atvērtu Web studiju, jums nav nepieciešams uzreiz meklēt un iznomāt biroju. Sākotnēji pietiek ar savu dzīvokli – viss kas ir nepieciešams – dators un internets.
Kā arī nav nepieciešams liels sākumkapitāls. Būs pietiekami 200-300 eur.

Tātad, kas ir web-studija?
Tikai pēc pirmā acu uzmetiena var šķist, ka jums ir nepieciešams atvērt biroja durvis un uzaicināt darbiniekus strādāt pilnu darba laiku. Patiesībā, viss nav tik grūti. Jūs varat sākt mājās un darīt visu pats.

Web-studijas darbība – Veikt pasūtījumu no klienta, precīzi apzīmējot specifikācijas un izveidot gatavo projektu: majas lapu vai internetveikalu – tieši tā, kā klients vēlējās.

Būtībā, klients absolūti neuztraucas kurš dara vienu, vai otru posmu projekta sagatavošanas laikā, viņam ir svarīgi, lai mājas lapa ir izveidota. Tādēļ, jums ir lieliska iespēja strādāt ar speciālistiem – frīlanceriem. Internetā strādā daudz dizaineri, programmētāji, kopiraiteri, kas veic uzdevumus attālināti pie vairākiem projektiem vienlaicīgi. Tas ir izdevīgi jums kā studijas īpašniekam un viņiem – jo tie var strādāt nebūtu piesaistītam darbam ofisā.

Bet viss process sākas tikai tad, kad jūs varat noorganizēt to pareizi. Atrodiet klientu – sagatavojiet tehnisko uzdevumu – sadaliet visu procesu uzdevumos – nododiet uzdevumus izpildītājiem. Pēc tam apgrieztā secībā pieņemiet darbu un slēdziet darījumu.

web-studija

Meklējam stiprus Partnerus/Kompānijas sadarbībai

Ja pārstāvat kādu no pakalpojumiem, kuru mēs piedāvājam, labprāt nodibinātu ilgstošu un produktīvu sadarbību.

Rekvizīti

SIA JM Holding

Reg. Nr.: 43603045296

“Swedbank” AS, HABALV22

Konta numurs.: LV76HABA0551030028006

© JM HOLDING