MĀJAS LAPU IZSTRĀDE – ASTRALUKS.LV

REKLĀMAS DARBNĪCA „ASTRA LUKSS” SAVU DARBĪBU IR UZSĀKUSI 2000. GADĀ.
Reklāmas produktu ražošanas uzņēmums ar vairāk kā 20 gadu pieredzi.

MĀJAS LAPU IZSTRĀDE – NAILTIME.LV

Indra, uzsākot savas manikīra meistares gaitas (aptuveni 10 gadus atpakaļ), tik ļoti iemīlēja savu jauno amatu, kurš viņai tīri labi padevās, ka darbs nāca pats no sevis. Nupat bija tirgū ienākusi gēllaka, kas tik ļoti iepatikās cilvēkiem, ar ko Indra varēja izcelties – ērtu, ilgāk noturīgu, nagu lakas pārklājumu. 💅🏻
Esošās klientes, ieteica Indru savām draudzenēm, tādā veidā piesaistot tik daudz klientus, ka Indra, viena pati, tos vairs nevarēja apkalpot, tāpēc sūtīja uz frizētavu, pāri ielai, lai meistares tur apkalpotu klientus. Taču, pēc laika saprata, ka šī tūlītējā atgriezeniskā saite darbojas pavisam labi, un vairs nevēlējās atdot savu darbu citiem. Indra pieņēma lēmumu, pieaicināt pie sevis vēl manikīra meistarus, un darboties kopā!

MĀJAS LAPU IZSTRĀDE – I-GYM.LV

International Gym – klubu tīkls bērniem un pieaugušajiem. Mūsu kredo: „Veselīgs dzīvesveids no agras bērnības”.

Vispārattīstošā vingrošana harmoniski attīsta visas muskuļu grupas, kustību koordināciju, spēku, lokanību, veiklību un stāju. Vispārattīstošā vingrošana iekļauj sporta vingrošanas un mākslas vingrošanas elementus, lēcienus uz batutiem, kā arī akrobātiku un papildus spēka vingrojumus. Vispārattīstošā vingrošana attīsta un stiprina izturību, plastiku un spēku.

Visi International Gym klubi ir aprīkoti ar labākajiem vingrošanas rīkiem un aprīkojumu – batutiem, akrobātiskajiem celiņiem un porolonu bedri. Nodarbības notiek profesionāļu un kvalificētu treneru uzraudzībā.

PROGRAMMĒŠANAS DARBI – ALTERECO.LV

Altereco misija ir izcilu, ekoloģisku un maksimāli efektīvu centrālapkures katlu ražošana, paredzētu biomasas degvielām. Un tādējādi uzlabojot mūsu dzīves, gaisa un apkārtējās vides kvalitāti.

Altereco vīzija ir iedvesmot klientus rūpēties par gaisa tīrību un kvalitāti kā arī apzināties, ka mums ir ietekme uz to! Izvēloties pareizo tehnoloģiju mēs varam izmainīt mūsu līdzšinējos ieradumus.

PROGRAMMĒŠANAS DARBI – COLORART.LV

Colorart Media piedāvā dizaina izstrādi un maketēšanas darbus. Sākot no nelielām uzlīmēm,
t-krekliem un bukletiem līdz pat sarežģītiem iepakojuma dizaina un lielformāta drukas darbiem.

PROGRAMMĒŠANAS DARBI – NOIREVENT.LV

“NOIR Event management” organizē plaša spektra pasākumus, cienot ikviena klienta vēlmes un vajadzības, lai sasniegtu vislabāko, izdevīgāko un mūsdienīgāko risinājumu. Apvienojot klienta vīziju ar mūsu idejām, pieredzi un atbildību, tiks radīts kvalitatīvs notikums un izcils risinājums.

Katru pasākumu NOIR Event veido kā vienīgo, īpašu un neatkārtojamu, jo uzskata, ka nevienam klientam neder tas pats, kas noder kādam citam. Pret sava darba kvalitāti uzņēmums ir ļoti prasīgs, tādēļ izvēlamies pārbaudītus, uzticamus, profesionālus un savu darbu mīlošus sadarbības partnerus.

MĀJAS LAPU IZSTRĀDE – PREPAIDXCARD.COM

Prepaidxcard.com ir portāls, kas sniedz informāciju par priekšapmaksas karšu programmām Eiropā. Portāls ir lielisks resurss gan uzņēmumiem, gan patērētājiem, lai atrastu pareizo partneri vai karti atbilstoši viņu vajadzībām un mērķiem.